dikkat: Sadece Yeni Açılışa Özel Fiyatımızdır Çok kısa Zaman İçinde fiyat yükselecektir !
Şimdi $147'lık Kendinize yapacağınız yatırım ile 
extra 
sermayeye, yazılıma, başka birine veya firmaya bağımlı olmadan
Ayda 500-1000$ veya daha fazlasını 
Kazanabileceğinizi söylesem  
CUSTOM JAVASCRIPT / HTML
Bu eğitim programı herkese göre değil ve tabii ki her girişim sonuç vermiyor ... 
Bizim elimizde de bir sihirli değnek veya kolay para kazanma yöntemi YOK.
Ama biliyoruz ki bu eğitimi adım adım gerçekten uygularsanız siz de benim başladığımda ilk aydan itibaren 10,000 TL kazanmamı sağlayan haritaya ve adım adım uygulamaya sahip olacaksınız. 

Merhaba ben Armağan KIZILCAN
Ben de sizler gibi internette bir arayış içerisindeydim ve 2.5 sene önce 2,000 Dolarlık uluslarası bir eğitime katıldım (Sam Ovens Consulting.com) ve hayatım komple değişti! ( tabii referans dahi oldum bir Youtube videomda anlatıyorum kanalıma abone değilseniz ismimi yazarak olabilirsiniz ).
Öyle bir değişti ki Youtube üzerinde görülmemiş bir şey başardık. "8 ayda 1 milyon kazanır mıyız?" dedik. Sonucu mu ne oldu ?? Lütfen Youtube'dan aratarak siz kendiniz görün. İnsanlar bazen çok fazla şüpheci oluyor. 
İnanın hayalini bile kurarken kendime ben de gülmüştüm ve evet bir çok kişi de bana ve fikirlerime gülmüş, benimle alay etmişti. ( Ben kendi hayatımda ne yapacağıma başkalarının karar vermesi kısmını çoktan geçtim, bu yüzden önemsediğim için söylemiyorum ama bunlarla sizler de karşılaşabilirsiniz.) Çünkü kimse anlayamıyor ve bu yüzden de belki de beni korumak istedikleri için de esasen hiç destek olmuyor aksine köstek oluyorlardı...  Neyse 
Burada inanın konu ben değilim :) SİZSİNİZ !

Benim hayatım online eğitimler, topluluklar ve mentorlar sayesinde değişti. Şu anda eğitim almaya devam ediyor muyum derseniz tabii ki! Şu an TONNY ROBBINS 'den eğitim ve mastermind denilen özel grup danışmanlıkları alıyorum. 

Ve inanın eğitimlere harcadığım para ufak bir servet oldu. Fakat hiç arkama dönüp de pişman olmadım ve sizlerin de olabilecek en uygun fiyatlara bu harika tecrübelerden faydalanmanızı istiyorum. 

Bu eğitim inanıyorum ki herkese değil fakat istekli olan bir çok kişiye yardımcı olacak, kesin kazanır mıyım gibi soru soranlara baştan cevap vereyim HAYIR :D Eğitimde anlatılanlara harfiyen uymayıp uygulamazsanız hiçbir şey kazanamayacağınızı 
ben garanti ediyorum :) 


Peki Nasıl Yapacağız - Çözümünüz Nedir ?
DANIŞMANLIK AMA HEMEN ÖN YARGILARI TETİKLEMEYELİM BİR OKUYUN.
Para gerçekten nasıl kazanılır ? Hiç gerçekten bunun üzerine düşündünüz mü ?
Ben de sizler gibi internetten ne yapabilirim ki kimseye bağlı olmadan, yatırım yapmadan ilk aydan itibaren gelir elde edebilirim diye tüm opsiyonlarımı masaya yatırdım. Tek sermayem elimdeki bir telefon ve bilgisayarımdı. Tek tek bütün işleri masaya yatırınca en mantıklısı danışmanlık yapmaktı. Gidip internette bunun eğitimini aldım, ( kredi kartı ve borçla hemde 2000 dolara o zaman kur düşüktü de son param da değil ablamdan borç alarak başladım, tüm gemileri yaktım anlayacağınız)

Peki ama yaşım genç, tecrübem yok kimse de beni tanımıyor, kim bana danışmanlık yapmam için para verir ki ?

Ben hep söylüyorum paranız yoksa, önce yatırımsız para kazanmaya odaklanın... 
PARANIZ YOKKEN PARA KAZANAMIYORSANIZ PARANIZ VARKEN DE KAZANAMAZSINIZ

Danışmanlık hakkında hiç birşey bilmediğinizi varsayarak anlatıyorum. Ben bile parlak suratımla gidip doktorlardan ayda 2500 TL'ye anlaşabildiysem siz de yapabilirsiniz. Doktor olmak zorunda değiller tabii ki ya da internetten reklamlarını yapmak zorunda değilsiniz tabii ki. Bana o zaman en kolayı o geldi.

Para kazanmak için doğru kitleye doğru çözümü sunmanız lazım. Bunun sizin ne kadar zaman ayırdığınızla da alakası yok. İlk müşterime 2 günlük işin ardından sadece haftada 15 dakika ayırdım ve aylık 2500 TL alıyordum. 2. müşterimden ise aylık 6000 TL alıyordum ve kendim çalışmıyordum internetten bulduğum freelancer çalışanıma tüm işi yaptırıyor ben işi büyütmeye odaklanıyordum.

BU VİDEOYU İZLEYİN ! 
Yazılım Ek Ücretler Falan Filan İsteyecek misiniz ?
Hayır :D 
147 dolarlık eğitimi alarak A-Z'ye anlatımlarımıza ve işe başlayarak gelir elde etmeniz için tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz bilgilere kavuşabilirsiniz. Yine de  bizim uzmanlarımızdan mentorluk almak ister, bizlere danışmak ve bizlerle beraber ilerlemek isterseniz Danışmanlar Mastermind topluluğuna katılabilmeniz için özel teklifte bulunacağız.
Peki RİSKİM NEDİR ?
Risk 0(Sıfır)! 
Performansa Dayalı İade Garantimiz Var!
Beni tanıyorsanız az çok bilirsiniz net birisiyim :) 147 dolar bir eğitime veremiyorsanız sizin için doğru bir işe girmiyorsunuz ve evet kesinlikle bu eğitimi almanızı öneririm. ( Ben bu fiyata bu tarz bir hiç eğitim satmadım, almadım. ) Çünkü kendinize yatırım yapmanın önemini bilmiyorsanız ilerde yaşayacağınız en ufak problemlerle dahi yüzleşemezsiniz. Biz sizin gerçekten AKSİYON almanızı gerçekten GELİR elde etmenizi istiyoruz.  30 gün içinde hangi müşteri kitlesine hangi çözümü sunacağınza karar verdiniz, aksiyon aldınız ve 5 potansiyel müşterinizle görüşme yaptınız ve hiç satamadınız gelir elde edemediniz. O zaman ekibimize mail atabilir ve potansiyel müşterilerinizle görüştüğünüze dair kontrol kaidesiyle alabilirsiniz. Bu konuda istisna kesinlikle yapılmayacaktır.
Peki Ne Alıyorsunuz ?
Güncellenen ve Eklenen Video Eğitim İçerikleri ile Danışmanlar Okulu Paneline Erişim 
Bugün Katılırsanız Alacağınız Bonuslar ! 
1) Danışmanlar tek tık website ve satış tüneli kurulumları

2) Kişiye En uygun Pazar - Müşteri Seçimi Eğitimi 

3) Danışman veya Koç olmanın şaşırtıcı sırları ( 12 yıllık tecrübeli eğitmenimizden )

4) SüperSonik doğru kişiye doğru şekilde SATIŞ YAPMA eğitimi

5) Facebook nokta atış Reklam eğitimi
Bugün Danışmanlar Eğitimine Katıl ve Şimdi Bonuslarını Hemen Al:
147 $ TEKLİF ! 
Bu teklif SONSUZA DEK SÜRMEYECEK!
Normal Ücret: 497 ABD Doları 
Bugüne özel sadece
 147 $
- Veya - 
2 x 99 $ Taksitle
1
KAYIT OLUN
Aşağıdaki Bilgileri Doldurunuz
2
Bilgileriniz
Fatura Bilgileriniz
Shipping
Kişisel Bilgileriniz Korunma Altındadır
Copyright © 2019 - Danismanlar.net  by EASKGROUP LLC