ARMAĞAN KIZILCAN

Özel Ürün Bulma Mühendislik Tekniği ile Amazon'da Yüksek Karlı Satılan Günlük Ürünleri 

HERHANGİ BİR E-Ticaret Deneyimi, Teknik Beceri veya Çok Büyük Bir Yatırım Olmadan Bulun!

ÖZEL|ARMAĞAN KIZILCAN'DAN ÜCRETSİZ EĞİTİM
Amazon'da Satış Tecrübeniz Var mı?
Şimdi Başlayacağım!
Bazı Deneyimlerim Oldu!
Evet, Satış Yapıyorum ve Gelirimi Arttırmak İçin Burdayım!
countdown
00Hours00Minutes00Seconds

Armağan Kızılcan

Sunucu

Sınırlı Kontenjan

Son 3 kişi
Bu Seminerde Neler Öğreneceksiniz ?
#1: Ürün Belirlerken Neden Niş Seçmelisiniz?
1000'den fazla e-ticaret yapan öğrencim ve kendi tecrübelerimle size rastgele değil kendinize en uygun doğru nişi seçmenizi anlatacağım.
#2: Ticaret Milyonerlerinin Kişisel Sırları
Başarılı ticaret yapan iş adamlarının bir sırrı var ve bu sizin de uyarlayabileceğiniz ve en kolay değiştirebileceğiniz kişiden geçiyor yani "SİZDEN".
#3: Yüksek Karlı Ürün Satmanın Mühendislik Sistemi
0'dan başlamak gerçekten zor olduğu için en iyi sistemi geliştirmek zorundaydık ve bunu sizlerle paylaşacağım için heyecanlıyım.

Merhaba ben Armağan KIZILCAN
8 Ayda 1 Milyon Challange diyerek youtube üzerinden 3 ayda bunu başaran bir 
Türk genç girişimcinin hikayesini duydunuz mu ? :) 

Ben de sizler gibi internette bir arayış içerisindeydim ve 2.5 sene önce 2,000 Dolarlık uluslarası bir eğitime katıldım ve hayatım komple değişti! ( tabii referans dahi oldum bir Youtube videomda anlatıyorum kanalıma abone değilseniz ismimi yazarak olabilirsiniz ).
Öyle bir değişti ki Youtube üzerinde görülmemiş bir şey başardık. "8 ayda 1 milyon kazanır mıyız?" dedik. Sonucu mu ne oldu ?? Lütfen Youtube'dan aratarak siz kendiniz görün. İnsanlar bazen çok fazla şüpheci oluyor. İnanın hayalini bile kurarken kendime ben de gülmüştüm ve evet bir çok kişi de bana ve fikirlerime gülmüş, benimle alay etmişti. ( Ben kendi hayatımda ne yapacağıma başkalarının karar vermesi kısmını çoktan geçtim, bu yüzden önemsediğim için söylemiyorum ama bunlarla sizler de karşılaşabilirsiniz.) Çünkü kimse anlayamıyor ve bu yüzden de belki de beni korumak istedikleri için de esasen hiç destek olmuyor aksine köstek oluyorlardı... Neyse 
Burada inanın konu ben değilim :) SİZSİNİZ !

Benim hayatım online eğitimler, topluluklar ve mentorlar sayesinde değişti. Şu anda eğitim almaya devam ediyor muyum derseniz tabii ki! Şu an TONNY ROBBINS 'den eğitim ve mastermind denilen özel grup danışmanlıkları alıyorum. 

Ve inanın eğitimlere harcadığım para ufak bir servet oldu. Fakat inanın hiç arkama dönüp de pişman olmadım ve sizlerin de olabilecek en uygun fiyatlara bu harika tecrübelerden faydalanmanızı istiyorum. 

Bu eğitim inanıyorum ki herkese değil fakat istekli olan bir çok kişiye yardımcı olacak, kesin kazanır mıyım gibi soru soranlara baştan cevap vereyim HAYIR :D Eğitimde anlatılanlara harfiyen uymayıp uygulamazsanız hiçbir şey kazanamayacağınızı 
ben garanti ediyorum :) 

@2019 Bütün Hakları Kızılcan Danışmanlık İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti.'ne aittir.
Powered By ClickFunnels.com